نصب بلوک شیشه ای

خدمات اجرا و نصب بلوک شیشه ای یکی از خدماتی است که توسط این مجموعه ارائه می شود .

روش نصب بلوک شیشه ای در عین آسانی نیازمند آموزش مختصری می باشد و باید به نکات ریزی دقت شود.

در زیر به نحوه و روش نصب بلوک شیشه ای اشاره می شود و آموزش مختصر روش نصب و اجرای بلوک شیشه ای بیان می شود.

نصب بلوک شیشه ای به عنوان یکی از مصالح کاربردی و المان های اصلی معماری ساختمان ، امروزه در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. نصب بلوک شیشه ای در نمای ساختمان به عنوان نورگیر و شیشه پنجره و همچنین مابین آجرهای دیوار نما به عنوان زیبایی از موارد نصب بلوک شیشه ای در نما محسوب می شود که با نگاهی به ساختمان های اطرافمان می توانیم نمونه های زیادی از انها را ببینیم.

نصب بلوک شیشه ای به عنوان جداساز و جداکننده در ادارات ، منازل و لابی هتل ها و رستوران ها نیز از موارد دیگر نصب بلوک شیشه ای می باشد که این مجموعه آن را به متقاضیان ارائه می نماید.

همچنین نصب بلوک شیشه ای در سقف مانند نصب بلوک شیشه ای در سقف پاسیو ، نصب بلوک شیشه ای در سقف حیاط خلوت ، نصب بلوک شیشه ای در سقف نورگیر زیرزمین ، نصب بلوک شیشه ای در سقف نورگیر پارکینگ و یا کف پارکینگ از موارد نصب بلوک شیشه ای در سقف می باشند که متخصصین و نیروهای این مجموعه آن را به خوبی اجرا می نمایند.

از مهمترین کاربردهای بلوک های شیشه ای که نصب و اجرا ی بلوک شیشه ای را در ساختمان رونق داده است می توان به عایق بودن بلوک شیشه ای از نظر صوتی و حرارتی ، استفاده از بلوک شیشه ای به عنوان متریال مناسب نورگیر و تامین نور داخلی ساختمان ، وجود تنوع در طرح و رنگ بلوک شیشه ای که بیش از ده طرح و بیش از 15 رنگ بلوک شیشه ای در مدل های مختلف در بازار موجود است، استفاده از بلوک شیشه ای به عنوان جداکننده و به عنوان پارتیشن در ادارات ، شرکت ها و منزل و آپارتمان ، استفاده از بلوک شیشه ای به عنوان دیوار در نمای ساختمان های تجاری و مسکونی ، استفاده از بلوک شیشه ای به عنوان دیوار در داخل ساختمان و پارکینگ و موارد مشابه اشاره نمود.

روش نصب بلوک شیشه ای نیازمند آموزش می باشد ، برای نصب بلوک شیشه ای نیازمند وسایل و مصالحی هستیم که اسپیسر یکی از این مصالح است .

روش نصب بلوک شیشه ای این گونه است که برای نصب بلوک شیشه ای از اسپیسر استفاده می شود ، اسپیسر بلوک شیشه ای در ابعاد یک سانتیمتر و نیم سانتیمتر تولید می شود ، اسپیسر فاصله ای بین بلوک شیشه ای می اندازد که نیم سانت و یک سانت می باشد.

فاصله ای که اسپیسر بلوک شیشه ای بین بلوکها ایجاد می نماید با ملات بلوک شیشه ای پر می شود.

برای نصب بلوک شیشه ای از ملات مخصوص یا چسب باید استفاده کرد.

روش نصب بلوک شیشه ای در سقف بدین گونه است که ابتدا باید سقف را با آهن شاسی کشی نمود و جای بلوک شیشه ای ها را در کار مشخص نمود و سپس بلوک ها را روی شاسی کشی نصب نمود.

روش نصب و اجرای بلوک شیشه ای در سقف کار دشواری است و نیازمند به آب بندی و عایق کاری دارد ، برای نصب بلوک شیشه ای در سقف حتما از نصاب ماهر کمک بگیرید.

این مجموعه آماده ارائه خدمات فروش ، نصب و اجرای بلوک شیشه ای می باشد

نصب بلوک شیشه ای پروژه خود را به ما بسپارید