بلوک شیشه ای کاربردی در ویلا

بلوک شیشه ای کاربردی در ویلا  

بلوک شیشه ای یکی از مصالح پرکاربرد در ساختمان و ویلا سازی محسوب می گردد که جای برخی از مواد و متریال قدیمی دکوراسیون داخلی و نورگیر ساختمان را گرفته و در واقع امروزه بلوک شیشه ای جایگزین آنها شده است.

بلوک شیشه ای ها کاربرد فراوانی دارند، از داخل ساختمان مسکونی گرفته تا ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی و ویلا های مدرن ، همگی در قسمتهایی از محیط داخلی یا خارجی خویش از بلوک شیشه ای استفاده می نمایند.

بلوک های شیشه ای که به آنها آجر شیشه ای نیز گفته می شود کاربردهای فراوانی پیدا کرده است .

یکی از کاربردهای آجر یا  بلوک شیشه ای که هر روز بیشتر نیز می شود استفاده از آن در ویلاهای مجلل و زیبای شخصی است. بلوکهای شیشه ای می توانند در حمام و سرویس بهداشتی ویلا به عنوان پوشش دیواره  و یا در ترکیب با کاشی و تایل شیشه ای به عنوان عنصر زیبایی بخش استفاده شوند و باعث زیبایی قسمتهای داخل ویلا شوند.

آجر شیشه ای ها به صورت مکعب های دو جداره به ابعاد 19 در 19 سانتیمتر تولید می شوند که برخی از مدل های آنها در ابعاد نیمه نیز یعنی در اندازه 9 در 19 سانتیمتر تولید می شوند.

در برخی ویلاها از بلوک های شیشه ای در کنار و لبه های  استخر و یا سقف آن به عنوان نورگیر استخر استفاده می شود که به دلیل تنوع رنگ و طرح، در صورتی که در جای مناسب و با تلفیق با مواد و مصالح همخوان ، به کار روند ، زیبایی مضاعفی به بنا و محیط پیرامونی خویش می بخشند.

همچنین می توان از بلوک های شیشه ای در لبه حوض و یا کناره آبنما در ویلا نیز استفاده نمود که در ترکیب با سنگ های رنگارنگ و متنوع و ریزش آب از آبنما و نورپردازی مناسب ، بلوک ها منظره دل انگیزی ایجاد می نمایند.

بلوک شیشه ای یا آجر شیشه ای در استخر ، سونا ، حمام ، کف پارکینگ ، سقف ، دیوارهای داخلی و خارجی بنا ، پارتیشن بندی و جداکننده های ادارات و دفاتر تجاری و منازل و آپارتمانهای مسکونی ، نورگیر شیشه ای ، پنجره ساختمان و بسیاری از قسمتهای دیگر در ساخت و ساز استفاده می شوند.

بلوکهای شیشه ای مزیتهای بسیاری هم دارند ، از جمله اینکه نور را از خود عبور داده و درصد کمی ازسر و صدا را از خود عبور می دهند ، یعنی در واقع سر و صدای بیرون ساختمان را که موجب آزار و اذیت و سلب آرامش ما می شود تا حدی کم می کند و ممکن است در تنظیم دمای بیرون و خارج ساختمان نیز به دلیل دو جداره بودن بلوک شیشه ای ها ، تاثیر خوبی داشته باشند.

برای خرید بلوک شیشه ای و همچنین نصب بلوک شیشه ای با ما تماس بگیرید

این مجموعه در زمینه نصب بلوک شیشه ای و نیز خرید و فروش بلوک شیشه ای آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد